Arjuna ultra (serce)

Arjuna ultra (serce)
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 020286
 

Charakterystyki

Formularz zwolnienia   kapsułki
Ilość w paczce, szt.   30

Opis Arjuna ultra (serce)

Opis Ardźuna (Terminalia Ardźuna) - podstawowe tonik serca u Ayurvedą afrodyzjakiem, poprawia krążenie, normalizuje ciśnienie daje siłę w całym organizmie, antyseptyczne, ściągające, zatrzymuje krwawienie, obniża poziom cholesterolu. Arjuna - wysokie drzewo z gęstą roślinność z wydłużonych liści i kory białej. Ojczyzna Arjuna - Indie, jak rośnie w Sri Lance i Birmie. Do celów medycznych używać kory drzewa. zawiera taniny, flawonoidy, saponiny, kwasy, wapń, magnez, cynk, miedź. Posiada tonik, ściągające i gojenia się ran, antyseptyczne, właściwości chłodzące. Przyjęta wewnętrznie w postaci proszku z kory.

Kora zawiera taniny, w tym 15% kwasu glyukotaninovoy, bioflawonoidy mające silne działanie przeciwutleniające, glikozydy, węglan wapnia i ślady chlorków alkalicznych. Badania staranne D. Chopra i jego współpracownicy wykazali, że w korze zawierały bardzo znaczne ilości soli wapniowych, mało magnezu i glinu, około 12%, katecholu, wzmocnienie ściany naczynia, kwas organiczny, saponiny triterpid odpowiedzialne za właściwości moczopędne rośliny i fitosterole. Badania kliniczne produktów wytworzonych na bazie ekstraktów kory arjuna potwierdziły pozytywny wpływ na mięsień sercowy, ujędrniające i przeciwutleniacz wpływ na śródbłonek naczyniowy, spadek skurczowego (górnego) ciśnienie krwi w nadciśnieniu, zapobiega zakrzepicy.

Najważniejsze cechy:

 • Zawiera on w swoim składzie unikalne składniki: setosterol, eloginovuyu kwas ardzhunovuyu, korzystny wpływ na cały układ krążenia
 • Poprawia krążenie wieńcowe, zwiększa diurezę, promuje produkcję flegmy, ułatwia oddychanie, dzięki wysokiej zawartości flawonoidów i glikozydy.
 • Zmniejsza lipidów we krwi, obniża poziom triglicerydów i cholesterolu, zwiększa syntezę substancji LDL zwiększa działanie ochronne Cholesterol wydalenia cholesterolu w organizmie. Mechanizm jej działania jest bardzo istotne w redukcji beta-lipoprotein i układ odzyskiwania anty-cholesterolu w organizmie.
 • Ma działanie przeciwzapalne niedokrwienny i kardioprotekcyjne, jest stosowany w leczeniu choroby niedokrwiennej serca, niewydolności serca, serca, anomalie klappannyh normalizuje rytm serca i wzmacnia mięsień sercowy.

Wskazania do stosowania:

 • niewydolność serca (arytmii, kołatanie serca bolesne).
 • Zapalenie mięśnia sercowego, zawał.
 • Choroba niedokrwienna serca, zawał serca, udar mózgu, dławica piersiowa.
 • Wszelkie choroby i choroby serca i płuc.
 • Bezsenność, charakter psychiczny, stres, niepokój psychiczny.
 • Miażdżyca tętnic wieńcowych i mózgowych naczyń krwionośnych.
 • Aby obniżyć poziom cholesterolu.
 • W obecności nadciśnienia, normalizacji ciśnienia.
 • W obecności bólów głowy, w celu zwiększenia koncentracji i pamięci.

Skład: Wyciąg z kory Terminalia Ardżunę (Terminalia Arjuna) - kapsułki żelatynowe 800 mg - 123 mg.

Postać produktu: 30 kapsułek żelatynowych o masie 923.0 mg ± 7%.

Sposób podawania i dawkowanie: dorosłe: 1 kapsułka 1 raz dziennie, przez 30 minut przed posiłkiem lub w zaleceniem lekarza. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.Przed użyciem wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania: Składniki indywidualna nietolerancja, ciąża, laktacja u kobiet.

Warunki przechowywania: przechowywane w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla dzieci w 5 ° C i 30 ° C i wilgotności względnej 80%.? Okres ważności 3 lata. Nie należy stosować leku po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Numer partii i data produkcji wspomnianego pakietu.

Producent surowców zarejestrowane w Dyrekcji Generalnej Medycznej zdrowia i rodziny, Uttarakhand, Indie. Jest on zgodny z międzynarodowymi standardami.

Kraj pochodzenia surowców: Indie.

Producent , klient i właściciel marki: Amma Życie Saensiz TOV st. Alma-Ata, 2/1, Kijów, 02090, Ukraina.

Z tym towarem również kupują

 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
 • +38 (044) 331-74-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create