O kompanii

      Centrum Bioregulacji i Ajurwedy w Kijowie otrzymało dyplom Ministerstwa Zdrowia Ukrainy „Za wybitne osiągnięcia w rozwoju zdrowia Ukrainy” oraz medal „Za ochronę zdrowia narodu”.

W ciągu ostatniego roku stał się liderem na rynku. Centrum medyczne jest znane daleko poza granicami Ukrainy - wielu wdzięcznych pacjentów opowiadają mi swoją opinię. Założyciel centrum Sergey Khodun.

Ośrodek zwraca szczególną uwagę na leczenie i profilaktykę nowotworów. Zastosowanie wiedzy medycyny indyjskiej, chińskiej, tybetańskiej nie może być wykorzystywane przez nowoczesne metody diagnostyczne i pozytywne wyniki, nie mogą być uznane za klasyczne metody leczenia!

Nasze centrum przyjęło koncepcję - pomóc pacjentowi, który wymaga długotrwałej rehabilitacji i powrotu do zdrowia, a także każdemu, kto chce być zdrowy. Zadaniem naszej działalności jest leczenie i profilaktyka, poniważ 10-15% chorób potrzebują pilnej interwencji medycznej (chirurgicznej, szpitalnej itp.). Inne choroby przewlekłe leczenie długoterminowe, przywrócenie funkcji, i zapobieganie zaostrzeniom.

Ten rodzaj rehabilitacji jest bardzo ważny dla pacjentów onkologicznych, po zabiegach chirurgicznych, chemioterapii, naświetlaniach.Ze względu na to że są narażenie na zatrucie po zabiegach, obniżoną odporność, przerost bakterii i inne skutki uboczne leczenia. W ten sposób regulujemy styl życia, dietę za pomocą preparatów grzybiczych, aby usunąć toksyny z organizmu i wzmocnić działanie przeciwnowotworowe ajurwedyjskiej korekty ziołowe ważnych układów organizmu, środka naturopatycznego apiterapii itp. Może zmieniać stan pacjenta, a także powodować remisję na duże terminy.

Rehabilitacją zajmują się specjaliści USG, Msta, Mtam. Przy tak kompleksowym podejściu do rozwiązania problemu możemy  osiągnąć trwałych rezultatów. Najważniejsze jest, aby zrozumieć, że regeneracja pacjenta i interwencje medyczne, leki, leczenie, asystenci lekarza to tylko elementy pomocnicze do leczenia

 

    

     

 

 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create