Krople do oczu Udzhala

Krople do oczu Udzhala
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 020049
 

Charakterystyki

Formularz zwolnienia   krople
Objętość, ml   5

Opis Krople do oczu Udzhala

Wskazania:

  • zaćma,
  • jaskra,
  • trachoma,
  • zmętnienie rogówki
  • zaburzenia widzenia,
  • krótkowzroczność (krótkowzroczność)
  • dalekowzroczności,
  • ostre i przewlekłe zapalenie oka
  • tłumione oczne procesy zwyrodnieniowe.

Udzha - to jest tonik dla oczu. Jest to doskonałe lekarstwo na choroby oczu i dolegliwości. Krople wspaniały stres i zmęczenie po zwalniającej długotrwałego obciążenia oczu (pracujących na monitorze, czytanie książek, TV). Odświeżanie i widzących w długi i skoncentrowany oglądania Odległość (sterowniki), a także gdy ma do czynienia z optyką (lornetki, teleskopy, mikroskopy, itp). Zmiękcza podrażnienia i zaczerwienienia w otwartym kontakcie z oczami z wodą, szczególnie w basenach, w mętnej wodzie i wody morskiej. Zwiększa kontrast i ostrość widzenia na brak snu. Zapewnia dodatkowego smarowania i odżywia błonę oczu. Środka czyszczącego na kanaliki łzowe i naczyń krwionośnych. 
Ze stałym lub długotrwałym stosowaniu kropli poprawia naturalną wizję, odchodząc konieczność używania okularów.
Ale głównym celem kropli „Udzha” niezbędne, a ich jakość jest możliwość czyszczenia soczewki oka z zaćmą.

W oparciu o tajemnice starożytnej medycynie indyjskiej, w wyniku wieloletnich badań, indyjscy specjaliści Pharmacy stworzyli strukturę, która jest w stanie zniszczyć i doprowadzić do zaćmy bez operacji. 
Od 1955 roku, używając „Udzha” spada, indyjskie lekarze wyleczyć tysiące pacjentów cierpiących na zaćmę i innych chorób oczu. Jest to jeden z leków z kilku części, stopniowo obejmując zachmurzonego części soczewki, jest oczyszczona i odprowadzane na zewnątrz tak zwane żużla (w śluzie, rozlewając piasek), natomiast umieszczenie czyszczenie i wzmacniające na innych elementach oka (naczyń kanaliki łzowe, siatkówce, etc.).
Szczególnie ważne jest to, że krople nie zawierają związków chemicznych, które mają mniej lub bardziej szkodliwy wpływ na organizm. Dlatego kropla „Udzha” bezcenne dla ludzi, którzy nie tolerują chemioterapię i którzy chcą uniknąć Chirurgia (diabetyków, rdzenie, osób starszych. 
Jeśli objawy choroby niż kiedykolwiek wcześniej, aby rozpocząć leczenie, tym szybciej i bardziej namacalne wyniki będą. 
Efekt ten jest szczególnie widoczny, gdy wcześnie i zaćma wtórna Ale nawet z zaćmą, jeśli tylko nie doszło do całkowitej utraty wzroku, krople są w stanie wyczyścić obiektyw, chociaż wymagałoby to znacznie więcej czasu .. 
usunięcie zaćmy odbywa się w dwóch etapach. 
pierwszy - Prep tovitelny etap. Jest czyszczenie zbiorników i kanałów, przez który zostanie wyświetlony żużel i. To trwa 1,5-2 miesięcy.
Drugi etap, natychmiast załamuje się i usuwa zaćmy trwa, w zależności od stopnia zaawansowania choroby oraz jednostki i może wahać się od dwóch miesięcy do roku. Ponieważ czynności są ze sobą powiązane, że jest niemożliwe, aby przerwać leczenie. 
W związku z etapu przygotowawczego i powoli, ale proces ten etap oczyszczania odbywa się delikatnie i bez zakłóceń. Kiedy ten obiektyw nie jest uszkodzony, ponieważ mogą pojawić się w związku ze stosowaniem środków chemicznych.

Korzystanie kropli pomaga przywrócić wzrok i operowanego oka. Doświadczenie pokazało, że nawet przy użyciu operacji nie udało się przywrócić wzrok, stosowanie może spaść, jeśli nie wróci, że znacznie poprawić naturalną wizję. 
„Udzha” skutecznie leczyć inne choroby oczu: jaskra, zapalenie spojówek, a ponadto i bóle głowy. Ze względu na działania czyszczenia naczyń biorąc im pomaga zmniejszyć wewnątrzgałkowego i ciśnienia śródczaszkowego. 
Naturalny skład kropelki mogą w żaden sposób zaszkodzić nawet dzieciom, które sprawia, że ich stosowanie jest niemal powszechne. 
Krople „Udzha” zaleca się nie tylko jako lek, ale również jako oczyszczenie, tonizujące i środek kojący dla oczu. 
Korzystanie kropelki „Udzha” trwale zapisać pełnię postrzegania życia.

Dozowanie z chorobą:

Lek jest stosowany dwa razy dziennie - rano i wieczorem, zawsze pod warunkiem nie męczy oczu po zakropleniu przez 2 godziny. 
Dla osób prowadzących aktywny tryb życia odpowiednie do przeprowadzenia postępowania na noc. W tym samym czasie zaszczepić jedną lub dwie krople do każdego oka leku w ciągu 10 minut na relaks i odpoczynek z zamkniętymi oczami. 
Pieczenia po wkropleniu, które zazwyczaj przechodzą w ciągu kilku minut i obfite slezovydelenie sugeruje, że krople oczyszczone i przemyto naczyń oka i jest uważana za normalna. 
Aby zmniejszyć podrażnienie trzeba zrobić kilka ruchów gałek ocznych, nie otwierając oczu. 
W żadnym wypadku nie mogą być myte lub przetarł oczy natychmiast po zabiegu, ponieważ Efekt terapeutyczny kropli zostanie całkowicie zneutralizowane.
Poważnych chorób oczu (zaćmy i jaskry) stosowanie leku przez 4-6 miesięcy w dzień bez przerwy (8 -10 fiolki). Następnie, aby skonsolidować wyniki przeprowadził stabilizujące kurs: miesięczny jest stosowany, resztę miesiąca. 
W przyszłości, jak zaćma starcza ma zdolność regenerowania się (nawet po wymianie obiektywu), zaleca się profilaktyczne podawanie 2-3 miesięcy w roku. 
Technika ta może być również stosowany w profilaktyce innych zaburzeń widzenia. 
Do usuwania zmęczenia oczu i dyskomfortu wystarczająco kapać punktowych zaostrzeń oczy i odpocząć przez 10 minut.
Eksperci zalecają stosowanie leku w okresie wzrostu jego udziału w diecie świeżych warzyw, owoców, ziół, a udział tłuszczów zwierzęcych i olejów roślinnych zmniejszona. Pij dużo wody. Pomaga oczyścić oko i ciało jako całość. 
Jednoczesne stosowanie z „Udzhaloy” ajurwedyjski preparat „trójfazowy” znacznie zwiększa efekt kropli do oczu i może osiągnąć pożądany rezultat w krótszym czasie. 
Aby to zrobić, należy przyjmować 2 kapsułki wewnątrz / tabletkę „Triphala” codziennie na noc 1 miesiąca w sposób ciągły, a następnie w ciągu roku na malejącą księżyca w okresach pełni księżyca na nowiu. 
Ostrzeżenia:
Gdy cienkie naczynia i zbiorniki z powodu choroby może działać słabo (okluzja naczyń). W takich przypadkach, w celu uniknięcia zaburzeń, w pierwszym nałożeniu kropli do rozpoczęcia leczenia z najniższą szybkością (jeden zabieg co 2-3 dni), stopniowo doprowadzenie do normy. Podczas długotrwałego nie przechodząc zaczerwienienie oczu, przerwać leczenie i skonsultować się z lekarzem. 
Od kłujących kropli, należy zachować ostrożność z dziećmi. 
Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia i osób noszących soczewki kontaktowe. 
W przypadku długotrwałego użytkowania mogą powodować zaparcia kropli. przed pójściem do łóżka, aby uniknąć zaparć używać Triphala 2 kapsułki z ciepłą wodą codziennie.

Sposób użycia: 1-2 krople wcześnie rano i przed snem.

Dodatkowe informacje:

Utrzymania kropel w ciemnym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej (zasilanie nie musi być zamrożone). Nie przykręcić napięty kapsel (krople do oddychania). 
Z biegiem czasu, płyn może pojawić się ciemny osad zmiennoprzecinkowych, że nie wpływa to na jakość leku. 
Trwałość: 3 lata. Data produkcji podana jest na opakowaniu.

 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
  • +38 (044) 331-74-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create