ЛІЗОФЕРРИН з КВЕРЦЕТИНОМ та вітаміном С

ЛІЗОФЕРРИН з КВЕРЦЕТИНОМ та вітаміном С
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 060047
 
Sposoby opłaty: Bezgotówkowy, Bank transfer
Sposoby dostawy: Dostawa pocztą

Opis ЛІЗОФЕРРИН з КВЕРЦЕТИНОМ та вітаміном С

Substancja aktywna:Wielowartościowy nanotlenek żelaza.Formularz zwolnienia:Nieprzezroczyste podłużne kapsułki dojelitowe w blistrze w tekturowym pudełku z instrukcją w środku. Kapsułki dojelitowe zapewniają maksymalną stabilność substancji czynnej, zapobiegają niepożądanemu tworzeniu się chlorku żelazowego w żołądku i niepożądanej neutralizacji soku żołądkowego, pomagają uniknąć podrażnienia żołądka przez zawartość kapsułek, umożliwiają bezpieczne i skuteczne podanie zawartości do wnętrza jelita, poprawiają wchłanianie jelitowe substancji czynnej (wielowartościowy nanotlenek żelaza), zwiększając tym samym skuteczność jej działania.
Składniki aktywne i skład:- wielowartościowe nanodyspersyjne tlenki żelaza - 30 mg; - quracetin (pentahydroksyflawon z grupy witaminy P) lub kolagen - 140 mg;- witamina C (kwas askorbinowy) - 50 mg.Grupa kliniczna i farmakologiczna: Regulacja homeostazy krwi
Efekt farmakologiczny:
Środki do nasycenia krwi jonami żelaza i tlenu. Skuteczny we wszystkich postaciach anemii i niedotlenienia. Usprawnia procesy oddychania tkankowego oraz metabolizm równowagi anaboliczno-katabolicznej. Aktywuje cały łańcuch połączeń funkcji żelaza w ciele i mózgu. Stabilizuje żelazo w surowicy, hemoglobinę, mioglobinę, transferynę, laktoferynę, mobilferynę, ferrytynę, hemosyderynę. Reguluje syntezę neuroprzekaźników – 5-HT, norepinefryny, dopaminy. Zapewnia niezbędne
ilość produkcji mieliny i rozwój neuronów w mózgu. Usprawnia procesy oddychania, metabolizmu i wzrostu struktur komórkowych.Działanie nanofarmakologiczne:Homogeniczny katalizator samoregulacji w oparciu o funkcję żelaza w organizmie. Aktywuje procesy lewostronnej izomeryzacji cząsteczek w oparciu o procesy beta-syntezy, w tym mechanizm deterministycznej pamięci komórek macierzystych.Jest biologicznym geroprotektorem.
Wskazania do stosowania:Zapobieganie niedokrwistości z niedoboru żelaza spowodowanej różnymi przyczynami: zwiększone zapotrzebowanie na żelazo w czasie ciąży i laktacji; w okresie intensywnego wzrostu i rekonwalescencji po długotrwałej ciężkiej chorobie; po ciężkiej lub długotrwałej utracie krwi (w tym wrzodzie żołądka, wrzodzie dwunastnicy, chorobie Leśniowskiego-Crohna, utracie krwi hemoroidalnej), zmniejszonej absorpcji żelaza w przewlekłej biegunce, nieodpowiednim i niezrównoważonym odżywianiu.
Lizoferyna jest niezbędna we wszystkich rodzajach nowotworów, zwłaszcza na tle stosowania leków chemioterapeutycznych. Musi być traktowany jako jedna z głównych substancji podczas remisji i po zakończeniu kursów leczenia, a także na tle podwyższonego poziomu fosfatazy alkalicznej.W okresie ostrych infekcji wirusowych dróg oddechowych, zapalenia płuc, ropnego zapalenia ucha środkowego, ropnego zapalenia migdałków i innych procesów zapalnych w ostrym okresie, lizoferyna wykazuje wysoką skuteczność bakteriostatyczną i bakteriobójczą, w przeciwieństwie do innych leków zawierających żelazo.
Lizoferyna z kwercetyną.Służy do celów terapeutycznych do celowanego dostarczania leków, co może prowadzić do zmniejszenia ich dawki i ogólnego toksycznego wpływu na organizm.Lizoferyna z kwercetyną działa w celu przyspieszenia funkcji komórkowych.Oczyszcza organizm z wolnych rodników. Pomaga zwalczać stany zapalne, reakcje alergiczne, zespoły bólowe, choroby serca. Pomaga ograniczyć rozwój miażdżycy i żylaków.
Stymuluje proliferację mezenchymalnych komórek macierzystych, ich żywotność i aktywność metaboliczną.Po cyklach chemioterapii, radioterapii i laseroterapii przywracana jest pula krwinek leukocytów i erytrocytów.Gdy lizoferyna wchodzi w interakcję z komórkami bakteryjnymi, na ich powierzchni tworzy się struktura płytkowa o dużej gęstości elektronowej, a kwaśne środowisko sprzyja aktywacji hydrolaz i inaktywacji procesów metabolicznych w bakteriach.Nie powoduje hemochromatozy.
Podanie:Kapsułki należy połykać bez rozgryzania, 1 godzinę przed posiłkiem lub 2 godziny po posiłku. Można wypić kilka łyków wody stołowej. Nie używaj wód mineralnych.Schemat dawkowania:Schemat dawkowania określa lekarz prowadzący. Zwykła dawka żelaza pierwiastkowego przy masie ciała powyżej 40 kg wynosi od 30 do 90 mg dziennie (1-3 kapsułki). Do profilaktyki i terapii podtrzymującej - 1-2 kapsułki tygodniowo.
Efekt uboczny:Nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych.Podczas przyjmowania maksymalnej tolerowanej dawki w układzie pokarmowym może wystąpić ból i uczucie ciężkości brzucha, nudności, wymioty, zaparcia lub biegunka oraz niestrawność.
Przeciwwskazania do stosowania:Zwiększona zawartość żelaza w organizmie (hemosyderoza, hemochromatoza), upośledzone wykorzystanie żelaza (niedokrwistość aplastyczna), stan po resekcji żołądka, wiek do 10 lat, nadwrażliwość na składniki substancji.Zachowaj ostrożność w przypadku wrzodów żołądka i dwunastnicy podczas zaostrzenia.Stosowanie w ciąży i laktacji:Wskazaniem do stosowania jest zwiększone zapotrzebowanie na żelazo w okresie ciąży i laktacji. Do poczęcia i pomyślnego porodu konieczne jest, aby stężenie niezbędnych pierwiastków śladowych, a zwłaszcza żelaza, było prawidłowe.
Aplikacja dla dzieci:Stosowanie lizoferyny nie jest zalecane u dzieci poniżej 10 roku życia.Specjalne instrukcje:Skuteczny w przypadku niedokrwistości z niedoboru żelaza. Unikaj jednoczesnego podawania z innymi lekami zawierającymi żelazo (istnieje ryzyko przedawkowania). Barwienie kału w ciemnym (czarnym kolorze) na tle przyjmowania leków zawierających żelazo nie ma znaczenia klinicznego.
Lizoferyna charakteryzuje się wysoką biokompatybilnością i dobrze zaznaczonymi właściwościami kosubstancji. W połączeniu z innymi lekami szybkość penetracji tych ostatnich do peryferyjnych stref ciała znacznie wzrasta.Wchłanianie żelaza jest osłabione, gdy są stosowane razem - tetracykliny, inhibitory gyrazy DNA (cyprofloksacyna, lewofloksacyna, norfloksacyna, oflokscyna), D-penicylamina, difosfoniany. Środki zobojętniające sok żołądkowy zawierające sole glinu, magnezu i wapnia zmniejszają wchłanianie żelaza.
Kategoria dostępności:Bez żadnych ograniczeń.Zdolność produkcyjna:LLC NPK Ecopharm.Ukraina, obwód chmielnicki., obwód sławucki, z. Ułaszanowka, ul. Szewczenko, 116.
 
 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create