LIZOFERYNA z KOLAGENEM i witaminą C.

LIZOFERYNA z KOLAGENEM i witaminą C.
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 060046
 
Sposoby opłaty: Bezgotówkowy, Bank transfer
Sposoby dostawy: Dostawa pocztą

Opis LIZOFERYNA z KOLAGENEM i witaminą C.

opis LIZOFERYNA z KOLAGENEM i witaminą C.
Substancja aktywna:Wielowartościowy nanotlenek żelaza.Formularz zwolnienia:Nieprzezroczyste podłużne kapsułki dojelitowe w blistrze w tekturowym pudełku z instrukcją w środku. Kapsułki dojelitowe zapewniają maksymalną stabilność substancji czynnej, zapobiegają niepożądanemu tworzeniu się chlorku żelazowego w żołądku i niepożądanej neutralizacji soku żołądkowego, pomagają uniknąć podrażnienia żołądka przez zawartość kapsułek, umożliwiają bezpieczne i skuteczne podanie zawartości do wnętrza jelita, poprawiają wchłanianie jelitowe substancji czynnej (wielowartościowy nanotlenek żelaza), zwiększając tym samym skuteczność jej działania.
Składniki aktywne i skład:- wielowartościowe nanodyspersyjne tlenki żelaza - 30 mg; - quracetin (pentahydroksyflawon z grupy witaminy P) lub kolagen - 140 mg;- witamina C (kwas askorbinowy) - 50 mg.Grupa kliniczna i farmakologiczna: Regulacja homeostazy krwi
Efekt farmakologiczny:Środki do nasycenia krwi jonami żelaza i tlenu. Skuteczny we wszystkich postaciach anemii i niedotlenienia. Usprawnia procesy oddychania tkankowego oraz metabolizm równowagi anaboliczno-katabolicznej. Aktywuje cały łańcuch połączeń funkcji żelaza w ciele i mózgu. Stabilizuje żelazo w surowicy, hemoglobinę, mioglobinę, transferynę, laktoferynę, mobilferynę, ferrytynę, hemosyderynę. Reguluje syntezę neuroprzekaźników – 5-HT, norepinefryny, dopaminy. Zapewnia niezbędneilość produkcji mieliny i rozwój neuronów w mózgu. Usprawnia procesy oddychania, metabolizmu i wzrostu struktur komórkowych.
Działanie nanofarmakologiczne:Homogeniczny katalizator samoregulacji w oparciu o funkcję żelaza w organizmie. Aktywuje procesy lewostronnej izomeryzacji cząsteczek w oparciu o procesy beta-syntezy, w tym mechanizm deterministycznej pamięci komórek macierzystych.Jest biologicznym geroprotektorem.
Wskazania do stosowania:Zapobieganie niedokrwistości z niedoboru żelaza spowodowanej różnymi przyczynami: zwiększone zapotrzebowanie na żelazo w czasie ciąży i laktacji; w okresie intensywnego wzrostu i rekonwalescencji po długotrwałej ciężkiej chorobie; po ciężkiej lub długotrwałej utracie krwi (w tym wrzodzie żołądka, wrzodzie dwunastnicy, chorobie Leśniowskiego-Crohna, utracie krwi hemoroidalnej), zmniejszonej absorpcji żelaza w przewlekłej biegunce, nieodpowiednim i niezrównoważonym odżywianiu.
Lizoferyna jest niezbędna we wszystkich rodzajach nowotworów, zwłaszcza na tle stosowania leków chemioterapeutycznych. Musi być traktowany jako jedna z głównych substancji podczas remisji i po zakończeniu kursów leczenia, a także na tle podwyższonego poziomu fosfatazy alkalicznej.W okresie ostrych infekcji wirusowych dróg oddechowych, zapalenia płuc, ropnego zapalenia ucha środkowego, ropnego zapalenia migdałków i innych procesów zapalnych w ostrym okresie, lizoferyna wykazuje wysoką skuteczność bakteriostatyczną i bakteriobójczą, w przeciwieństwie do innych leków zawierających żelazo.
Lizoferyna z kolagenem.Lizoferyna z kolagenem pomaga przywrócić funkcję tarczycy i przywrócić hormony.Łagodzi podrażnienia jelit, wytwarza nowe i regeneruje stare komórki w przewodzie pokarmowym. Poprawia ruchliwość jelit.Poprawia stan tkanek chrzęstnych stawów i ścięgien, zapobiega osteoporozie i chorobie zwyrodnieniowej stawów. Poprawia kondycję układu mięśniowo-szkieletowego.
Obecny w kolagenie aminokwas glicyna wraz z nanocząsteczkami tlenku żelaza wspomaga transport cukru do tkanek, co zwiększa poziom energii i stymuluje wzrost mięśni.Poprawia stan skóry, włosów, paznokci dzięki kolagenowi, który wchodzi w jego skład. Eliminacja pigmentacji skóry. Wspomaga leczenie zapalenia mięśni.
 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create