Gyromitra stężony wyciąg

Gyromitra stężony wyciąg
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 014086
 
 

Opis Gyromitra stężony wyciąg

Opis Gyromitra stężony wyciąg

Ekstrakty grzybów Gyromitra

Opis i skład: wyciąg z linii grzyba (Gyromitra esculenta), adiuwant, farmaceutyczny gatunek glikolu propylenowego. Jednorodny przezroczysty brązowy płyn o przyjemnym zapachu grzyba. Pozwoliło to powstawaniu niewielkiej ilości osadu na dnie fiolki.

Postać produktu 30 ml butelce.

Ekstrakt Skład: zawiera polisacharyd d-4, podobnie jak chondroityny, środek przeciwreumatyczny podobnego działania z kortyzon posiadającą silne działanie przeciwzapalne, witaminy B, PP, A, znaczącej ilości pierwiastków śladowych.

Podstawowe właściwości i wskazania do stosowania:

Ma przeciwnowotworowe, przeciwzapalne, chondroterapeutyczny efekt. Jest on zalecany dla pacjentów z chorobą nowotworową z aparaturą zmiany chorobowej kostnosustavnogo.

Schorzenia kręgosłupa i stawów (osteochondroza, kręgosłupa, zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, ostrogi pięty, dna i inne).

Neuropatia, nerwobóle.

Zapalenie mięśni, ból mięśni.

choroby kleju.

Oskrzelowo-płucna choroba z produkcji plwociny i duszność.

Poprawia trawienie i funkcji trzustki, zwiększa apetyt. Zaleca się do zwalczania chorób zmniejszenie apetytu i aktywności funkcjonalne przewodu pokarmowego, chorób trzustki.

Posiada wysoką aktywność antyoksydacyjną, poprawia procesy metaboliczne w mięśniach naczyniowych i oczu. Jest zalecany do leczenia i zapobiegania krótkowzroczności, dalekowzroczności, zaćmy i jaskry.

Aby zwiększyć skuteczność leku zaleca się przyjmować go w połączeniu z witaminą C

Podawanie i dawkowanie: brać 10 kropli pod język na 20-30 minut przed posiłkami 2-3 razy dziennie. Dzienna dawka, częstość stosowania i czas trwania kursu ustalonego przez lekarza.

Przeciwwskazania: indywidualna nietolerancja, dzieci poniżej 12 roku życia, choroby układu krążenia w stadium dekompensacji, nie są zalecane dla kobiet w ciąży lub karmiących. Toksycznych działań ubocznych, nie zostały zidentyfikowane.

Warunki przechowywania: przechowywane w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze od 0 do 25 ° C Okres przechowywania do 2 lat. Nie należy stosować leku po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu.

 

 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
  • +38 (044) 331-74-XX

Osoba kontaktowa

 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create