Grzyb Gyromitra stężony wyciąg

Grzyb Gyromitra stężony wyciąg
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 014086
 

Charakterystyki

Formularz zwolnienia   krople
Objętość, ml   30

Opis Grzyb Gyromitra stężony wyciąg

Opis Gyromitra stężony wyciąg

Ekstrakty grzybów Gyromitra

Opis i skład: wyciąg z linii grzyba (Gyromitra esculenta), adiuwant, farmaceutyczny gatunek glikolu propylenowego. Jednorodny przezroczysty brązowy płyn o przyjemnym zapachu grzyba. Pozwoliło to powstawaniu niewielkiej ilości osadu na dnie fiolki.

Postać produktu 30 ml butelce.

Ekstrakt Skład: zawiera polisacharyd d-4, podobnie jak chondroityny, środek przeciwreumatyczny podobnego działania z kortyzon posiadającą silne działanie przeciwzapalne, witaminy B, PP, A, znaczącej ilości pierwiastków śladowych.

Podstawowe właściwości i wskazania do stosowania:

Ma przeciwnowotworowe, przeciwzapalne, chondroterapeutyczny efekt. Jest on zalecany dla pacjentów z chorobą nowotworową z aparaturą zmiany chorobowej kostnosustavnogo.

Schorzenia kręgosłupa i stawów (osteochondroza, kręgosłupa, zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, ostrogi pięty, dna i inne).

Neuropatia, nerwobóle.

Zapalenie mięśni, ból mięśni.

choroby kleju.

Oskrzelowo-płucna choroba z produkcji plwociny i duszność.

Poprawia trawienie i funkcji trzustki, zwiększa apetyt. Zaleca się do zwalczania chorób zmniejszenie apetytu i aktywności funkcjonalne przewodu pokarmowego, chorób trzustki.

Posiada wysoką aktywność antyoksydacyjną, poprawia procesy metaboliczne w mięśniach naczyniowych i oczu. Jest zalecany do leczenia i zapobiegania krótkowzroczności, dalekowzroczności, zaćmy i jaskry.

Aby zwiększyć skuteczność leku zaleca się przyjmować go w połączeniu z witaminą C

Podawanie i dawkowanie: brać 10 kropli pod język na 20-30 minut przed posiłkami 2-3 razy dziennie. Dzienna dawka, częstość stosowania i czas trwania kursu ustalonego przez lekarza.

Przeciwwskazania: indywidualna nietolerancja, dzieci poniżej 12 roku życia, choroby układu krążenia w stadium dekompensacji, nie są zalecane dla kobiet w ciąży lub karmiących. Toksycznych działań ubocznych, nie zostały zidentyfikowane.

Warunki przechowywania: przechowywane w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze od 0 do 25 ° C Okres przechowywania do 2 lat. Nie należy stosować leku po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu.

 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
  • +38 (044) 331-74-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create