Grzyb Chaga stężony wyciąg

Grzyb Chaga stężony wyciąg
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 014071
 

Charakterystyki

Formularz zwolnienia   krople
Objętość, ml   30

Opis Grzyb Chaga stężony wyciąg

Opis i skład:

Chaga ekstrakt grzyby (Inonotus obliquus), glikol propylenowy adiuwant. Jednorodny przezroczysty brązowy ciekły wyrażone słabą konkretnego zapachu. Pozwoliło to powstawaniu niewielkiej ilości osadu na dnie fiolki.

Postać produktu 30 ml butelce.

Ekstrakt Skład: zawiera dużą ilość substancji biologicznie czynnej, z których w wodzie pigmenty pterins i polisacharydy, szkodliwy wpływ na komórki nowotworowe, kwasy organiczne, lipidy, steroidowe substancji tetracykliczne terpeny, które hamują rozwój nowotworów, flawonoidy, celuloza, elementy w postaci związków tlenkowych śladowych: miedzi, bar, cynk, wapń, żelazo, glin, krzem, magnez, potas, sód (potasu, w tym 5-6 razy więcej niż sodu).

Podstawowe właściwości i wskazania do stosowania:

Pozwala to na zwiększenie i przywrócić enzymów systemu zahamowaniu poprawy ciała i metabolizmu tkanki mózgowej, stymuluje aktywność układu neurohormonalnego i nerwowy, zwiększa ochronne działanie organizmu i jego odporność na choroby zakaźne. Regularne stosowanie ekstraktu z grzyba pomaga stymulować krew, zwiększa leukocytów we krwi.

Działanie przeciwzapalne, hamuje wzrost guzów łagodnych i złośliwych, zwiększa aktywność przeciwnowotworową leków cytostatycznych.

Jako regenerujący materiału w czasie rekonwalescencji po dłuższym choroby, a po operacji, twarde, a ekspozycją na promieniowanie.

Ma działanie przeciwbólowe, gojenie się ran, moczopędne, przeciwskurczowe, działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Pomaga złagodzić depresję i stres, pozytywny wpływ na czas i jakość snu jest zalecany do bezsenności, wzmacnia system nerwowy, pozwala znormalizować funkcjonowanie układu pokarmowego i flory jelitowej, promuje blizny wrzodów żołądka i dwunastnicy, ma zastosowanie w walce z zapaleniem błony śluzowej żołądka żołądka i polipów.

Ma korzystny wpływ na stan układu sercowo-naczyniowego związanego z możliwością obniżenia ciśnienia tętniczego i żylnego i ustabilizować tętno.

Normalizacji procesów metabolicznych, w tym metabolizmie węglowodanów, stosuje się w leczeniu otyłości.

Jest on stosowany w leczeniu ukąszeń owadów, łuszczenie skóry, trądziku młodzieńczego, ran i urazów skóry, oparzenia, zapalenia skóry, leukoplakii, opryszczki, wyprysku i łuszczycy.

Zaleca się, jako skuteczny środek w procesach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej oraz chorób zębów, takich jak ból zębów, zapalenia jamy ustnej, zapalenia przyzębia, przyzębia.

Podawanie i dawkowanie: brać 10 kropli pod język na 20-30 minut przed posiłkami 2-3 razy dziennie. Dzienna dawka, częstość stosowania i czas trwania kursu ustalonego przez lekarza.

Przeciwwskazania: indywidualnych tolerancji, dzieci w wieku poniżej 3 lat, bez korzystania z leków w leczeniu penicyliny i dożylnego glukozy są uczuleni brzozy albo dowolna roślina z rodziny brzozy, nie jest zalecana u kobiet w ciąży i laktacji.

Toksycznych działań ubocznych , nie zostały zidentyfikowane.

Warunki przechowywania: przechowywane w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze od 0 do 25 ° C Okres przechowywania do 2 lat. Nie należy stosować leku po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu.

 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
  • +38 (044) 331-74-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create