Donovit-BC2 ( kompleksowe leczenie chorób raka)

Donovit-BC2 ( kompleksowe leczenie chorób raka)
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 020199
 
 

Opis Donovit-BC2 ( kompleksowe leczenie chorób raka)

Producent: Ukraina, Kijów, NPF "Aksomed"
Choroba: Onkologia

   Z pomocą leku Dons-BC2 odbywa się technika i kompleksowe leczenie chorób raka. Przede wszystkim należy zauważyć, że "Dons-BC2" nie jest panaceum na raka, a tylko hamuje wzrost guza i jego przerzutów, ale sam węzeł, który jest wystarczająco duży, to w dalszym ciągu, ale wolniej niszczącej jego pracy, zaburzenia równowagi metabolicznej, hormonalnego, oraz procesy immunologiczne w organizmie. Zastosowanie  Dons-BC2 okresu przedoperacyjnego, przyczynia się do skutecznego przeprowadzenia operacji chirurgicznej.
   W okresie pooperacyjnym, w okresie rehabilitacji pacjentów chorych na  należy stosować Dons-BC2, z jednej strony, w celu "zamrożenia" działania leku jako środka  zatrzymania wzrostu guza i jego przerzutów, a z drugiej strony, jak środek, umożliwiający łatwiejszą przezwyciężenia skutków radioterapii i chemioterapii.
  Doświadczenie kliniczne pokazuje, że stosowanie alkaloidów korzenia bojownika, zawartych w preparacie Dons-BC2, chorym na raka na IV etapie pozwala zmniejszyć:
1) wzrost przerzutów do 90%, tym samym przedłużając im życie;
2) intensywność bólu, co pozwalało zmniejszyć dzienną dawkę narkotycznych leków przeciwbólowych, a czasem całkowicie je anulować, i w większości przypadków unikać początku ich odbioru.

Dawkowanie i sposób użycia:

 Dawkowanie i sposób użycia Dons-BC2 zależy od konkretnych warunków i etapów kompleksowego leczenia lub profilaktyki. Dawka stosowania Dons-BC2 oblicza się na około średnio statystycznego człowieka o wadze 70-80 kg. W opakowaniu 100 tabletek na jeden kurs leczenia. Po 1-2 kursów należy upewnić się, że skuteczność działania preparatu obiektywnym kontrolą (USG, TK, MRI, radiografia, mammografia, itp.). Jeśli obserwuje się zmniejszenie guza, lub przynajmniej jej stabilizacja, kursy leczenia należy powtarzać aż do całkowitego wyleczenia z kolejną profilaktyką.

   Przyjmowanie leku w za 15 – 20 minut przed posiłkiem lub 1,5 – 2 godziny po posiłku.
 Dla profilaktyki chorób nowotworowych – 1 tabletka 3 razy dziennie w ciągu 1 miesiąca.
  Pacjenci z chorobą nowotworową okresu przedoperacyjnego: od jednej tabletki dziennie zwiększając o jedną tabletkę do 10 tabletek w jeden dzień, a następnie zmniejsza się w odwrotnej kolejności. Kurs w ciągu 19 dni.
  Pacjenci z chorobą nowotworową w okresie pooperacyjnym oraz podczas rehabilitacji z chemioterapii i radioterapii — 1 tabletka trzy razy dziennie, zażyciem w trakcie chemioterapii lub radioterapii. Kurs — 1 miesiąc. Pacjenci chorych na raka IV etapu - 3 tabletki 3 razy dziennie.
  Pożądane jest, aby tagże używać Dons-BC2 w okresie epidemii grypy - 1 tabletka 3 razy dziennie.
  Osoby w starszym  wieku w celu zapobiegania w celu wydłużenia i poprawy jakości życia – 1 tabletka 1 raz dziennie. W ciągu 3 miesięcy raz w roku.
  Profilaktykę najlepiej zacząć na wiosnę lub jesienią.
Dla dzieci dawka Dons-BC2 leku musi być mniejsza od średniej dawki dorosłego człowieka, w zależności od wieku i masy ciała dziecka.
 
 Przeciwwskazania: reakcje alergiczne i nadwrażliwość.

                                                                   Zapytaj o Towar
                             +38 (050) 331 74 44, +38 (097) 231 74 44 albo fungo09@mail.ru

 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
  • +38 (044) 331-74-XX

Osoba kontaktowa

 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create