Hepatamin (BAD)

Hepatamin (BAD)
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 032004
 
 

Opis Hepatamin (BAD)

Producent: Rosja, Sankt-Petersburg, OOO "Szpital Instytutu Bio-regulacji i Gerontologii"
Choroby: Hepatoprotector

  Pochodzi z wątroby bydła i stanowi kompleks białek, posiadających selektywne działanie na komórki wątroby, przyczyniając się do przyspieszenia odzyskiwania funkcji komórek wątroby.
   Badania kliniczne przeprowadzono na 112 pacjentów z przewlekłym zapaleniem wątroby, a także u pacjentów z rakiem po kursie chemioterapii. Grupa kontrolna składała się z 76 podobnych pacjentów, którzy przeszli leczenie standardowe.
  Skarg pacjentów oceniano, wykonywane ogólne badania krwi i moczu klinicznych, badał biochemiczne i immunologiczne parametry krwi (oznaczanie immunoglobulin według Mancini), ultrasonograficznym wątroby.
  Większość pacjentów skarżył się na ból w prawym górnym kwadrancie,  ogólne osłabienie i zmęczenie, 45% pacjentów miało zaburzenia biegunkę. U 72% chorych wykazały hiperbilirubinemii, zwiększenie aktywności aminotransferazy alaninowej, zwiększenie frakcji globuliny białek krwi, głównie IgM, co dowodzi pewną aktywność przewlekłego zapalenia.
   Właściwości:
 Po zastosowaniu kursu Hepataminu większość pacjentów zauważyli zniknięcie słabości, zwiększenie apetytu i kondycji. U 51% chorych, znacznie zmniejszyła się intensywność bólu.
  U większości pacjentów po zastosowaniu Hepataminu nastąpiła stabilizacja wskaźników biochemicznych: bilirubina, aminotransferazy alaninowej. Badanie przeciwciał w krwi obwodowej, będących istotnym kryterium aktywności procesu zapalnego, po leczeniu гепатамином wykazały zmniejszenie poziomu IgM.
  Wyniki badań klinicznych wykazują, wątrobę właściwości Hepataminu oraz możliwość jego stosowania w skojarzonym leczeniu przewlekłej choroby wątroby, jak i dla zapobiegania różnym chorobam wątroby i ich powikłania. W grupie kontrolnej te zaobserwowano zmian.
  Zastosowanie:
 Hepatamin zaleca się stosować w celu przyspieszenia regeneracji wątroby po cierpienie ostrego lub przewlekłego uszkodzenia wątroby, podczas leczenia antybiotykami i innymi lekami, niekorzystnie wpływają na wątrobę, nepolnocennom żywienia, wpływie na organizm różnych ekstremalnych czynników. Zaleca się również dla osób starszych, aby utrzymać pracę wątroby.
 Hepatamin podjąć 10-15 minut przed posiłkami przez 1-3 tabletki 2-3 razy dziennie przez 10-15 dni. Pożądany drugi kurs przez 3-6 miesięcy.
 Przeciwwskazania i działania niepożądane przy stosowaniu preparatu nie stwierdzono.
 Przechowywanie w suchym, ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej.
                                                               Zapytaj o Towar
                        +38 (050) 331 74 44, +38 (097) 231 74 44 albo fungo09@mail.ru

Towary z rubryki - Pochodzenia zwierzęcego

 
 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
  • +38 (044) 331-74-XX

Osoba kontaktowa

 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create