Koprinus w proszku 10 g

Koprinus w proszku 10 g
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 014055
 
 

Opis Koprinus w proszku 10 g

Producent: Ukraina, "Fungodoktor"
Typ preparatu: Proszek
Choroby: Cukrzyca

Zastosowanie preparatu:
- leczenie przewlekłego alkoholizmu i przemocy alkoholizmu
- cukrzyca
- rak piersi, rak prostaty
- jako środki przeciwzapalne i przeciwbólowe
- zaparcia i hemoroidy.
  Spożycie alkoholu na wątrobę, aby rozbroić dostał się do organizmu alkohol, zaczyna produkować alkohol antidotum — enzym algogydrogenezu, który rozkłada alkohol na wodę, aldehyd octowy i inne substancje. Aldehyd octowy jest bardzo trwałe połączenie, które wywierają destrukcyjny i niszczący wpływ na cały organizm. Chroniąc się od toksycznego aldehydu octowego, organizm wytwarza enzym aldehyd octowy-дегидрогеназу, dzi trujący aldehyd octowy w nieszkodliwą kwas octowy kwas, który jest wydalany przez nerki.
    Właściwości preparatu:
     Grzyb Koprinus zawiera substancje, które blokują wytwarzanie aldehydu octowego dehydrogenazy a tym samym  przedłużają skutki toksyczne aldehydu octowego w organizmie.
   Po odebraniu  Koprinusa pijany mężczyzna szybko zaczyna czuć się źle, zaczerwienienie twarzy, szyi, może rozpocząć się nudności, ból, który szybko zbliża kac - nie rano, jak zwykle, ale wkrótce po zażyciu alkoholu. Człowiek nie może dużo pić, nie czerpie przyjemność z alkoholu, odczuwa dyskomfort od wypitego. Przy ciągłych powtórzeń takiego stanu, u osoby pijącej mocuje trwały negatywny stosunek do alkoholu.
  Zmniejsza się zainteresowanie alkoholu. Nie powoduje szalonej wymioty i silne zatrucia, ale funkcję wytwarzania wstręt do alkoholu wykonuje doskonale.
   Opublikowane japońskie badania, w których udowodniono skuteczność Korpinusa w leczeniu gruczolaka prostaty, raka prostaty, cukrzycy i chorób stawów. W koprinusa ujawniło również działanie przeciwbakteryjne. Grzyb jest użyteczny do śledziony i żołądka,  grzyb przyczynia się do poprawy apetytu.
  Badania kliniczne wykazały, że grzyb jest szczególnie użyteczny w ochronie zdrowia dla osób starszych.
   Zastosowanie tego grzyba nie tylko zwiększa poziom cholesterolu we krwi ale może także zapobiegać rozwojowi miażdżycy i kardiopaniyu adipoz. Grzyb może syntetyzować antybiotyki bakteriobójcze i grzybobójcze.

                                                       Zapytaj o Towar
                    +38 (050) 331 74 44, +38 (097) 231 74 44 albo fungo09@mail.ru


 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
  • +38 (044) 331-74-XX

Osoba kontaktowa

 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create