Todiclark - ekstrakt z orzecha czarnego na rafinowanej nafcie

Todiclark - ekstrakt z orzecha czarnego na rafinowanej nafcie
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 020333
 

Charakterystyki

Formularz zwolnienia   płyn
Objętość, ml   250

Opis Todiclark - ekstrakt z orzecha czarnego na rafinowanej nafcie

Opis Todiklark - ekstrakt orzech czarny do oczyszczonej nafty. Jest środkiem najszerszym spektrum działania. Todiklark - jest ulepszony analog Todikamp oznacza, która jest charakterystyczna dla efektu przeciwnowotworowego.

„Todikamp” i Hilda Clarke, który skutecznie leczyć chorych na raka, z alkoholem nalewki orzech czarny - do wytwarzania leku dwie metody M. P.Todiki które utworzone leku na podstawie oczyszczonej nafty i orzechów włoskich były stosowane.

niedojrzałe owoce orzech czarny stosowane do sporządzania naparów (Juglans nigra). Black Walnut - roślina związana orzech. Ma większe masywne owoce i twardą skorupę, i ma większe stężenie składników odżywczych. Większość owoców jest ceniony za owocni, w którym występuje maksymalne stężenie pierwiastków.

Posiada wysoką aktywność przeciwbakteryjną ze względu na wysoką zawartość substancji - juglon. pokazano to naturalne antybiotyk jest bardzo skuteczne wobec wielu patogennych mikroorganizmów i znalazły szerokie zastosowanie w medycynie do leczenia chorób bakteryjnych i pasożytniczych. Substancja ta jest zawarta w innych roślinach, ale lider jego treść jest niezaprzeczalna jest orzech czarny.

Orzech czarny alkoholan ma takie właściwości przenikania wysokiej tkanek, w przeciwieństwie do samych nalewek, ale w oparciu o nafta. On dalej i głębiej w organizmie substancji leczniczych zawartych w nim. Ponadto preparaty są bardziej stabilne parafiny stałej, mniej utlenione, a zatem może być znacznie dłuższy. Ten nowy produkt - nalewki orzech czarny w oczyszczonej nafty.

Ważnym środkiem mienia - zdolność do wyeliminowania rozdzierający ból w onkologii, toksyczności.

PhD, uzdrowiciel, GA Garbuzov pisze: „Oczywiście, aby powiedzieć, że taki efekt znieczulenia jest pokazany w ogóle, czyli 100% jest to niemożliwe, ale odsetek analgezji według moich obserwacji i pisemnych sprawozdań z pacjentów przyjmujących TODIKLARK, jest wystarczająco wysoka - jest to około 40 do 60%. A te były wyczerpujące ból, nawet w przypadkach, gdy konwencjonalne leki anestezjologiczne z oficjalnej medycyny ledwo pomógł ... "

Najważniejsze cechy:

 • Ilość kwasu askorbinowego w orzech czarny prawie 8-krotnie większej od zawartości czarnej porzeczki.
 • Zawiera witaminy B, niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych w organizmie, jak również karoten i witaminę żeńskiej młodzieży - tokoferol.
 • kwas Lanolevaya - kolejny substancji zawartej w skórach orzech czarny, nie jest wytwarzane w organizmie ludzkim, lecz ważną rolę w degradacji tkanki tłuszczowej, obniżają poziom cholesterolu we krwi. Jego niedobór może prowadzić do tworzenia się blaszek miażdżycowych w ścianach naczyń krwionośnych i tworzenia zmian w wątrobie.
 • Produkt nie posiadają właściwości redoks, w którym wyekstrahowane substancje pozostają w swojej pierwotnej postaci.
 • Wysoka moc penetracji ułatwia dostarczanie rozpuszczonych składników traktowanie wszystkich narządach i tkankach organizmu.
 • Ma długą trwałość bez zmniejszania efektu terapeutycznego.
 • Ma silne działanie antybakteryjne i antyseptyczne.
 • Zaleca się jako środek przeciw robakom, przeciwpasożytnicze.
 • Ma przeciwutleniacz, immunomodulujące, przeciwnowotworowe, a regenerujący wpływ na organizm.
 • Reguluje metabolizm i funkcjonalną aktywność organizmu z przewodu pokarmowego.

Wskazania do stosowania :

 • choroby systemu wsparcia - rwa kulszowa, choroby stawów;
 • zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka;
 • nieżyt nosa, polipy nosa, zapalenie zatok;
 • zapalenie gruczołu krokowego;
 • odmiedniczkowe zapalenie nerek;
 • nadciśnienie tętnicze;
 • hemoroidy;
 • stwardnienie rozsiane;
 • chorobę wieńcową;
 • zakrzepowe zapalenie żył, żylaki;
 • zaburzenia układu rozrodczego;
 • rak patologia.

 Skład: orzech (Juglans nigra) oczyszczonej nafty.

Postać produktu: płyn 250 ml.

Sposób podawania i dawkowanie: 30 kropli 3 razy dziennie przed posiłkami. Przebieg 1 miesiąc, potem 1 miesiąc przerwy. Więc trzeba powtórzyć 3 razy (miesiąc i otrzymać przerwę miesiąca). Po 6 miesiącach, zaleca się powtórzenie szybkość odbioru. Częstotliwość dozowania, dawkowanie i czas trwania kursu może być regulowana przez lekarza.

Przeciwwskazania jednostka nietolerancja składników, nadciśnienie tętnicze, zawał mięśnia sercowego, zaburzenia krążenia, choroby wątroby (marskość wątroby, itd.), W ciąży i karmiących kobiet, dzieci do 9 lat. Nie zaleca się połączyć chemioterapia, antybiotyki lub inne poważne skutki zdrowotne, jak również spożycie alkoholu.

Po odbiór wewnętrzny jest czasami postrzegane odbijanie, nudności, uczucie pieczenia w żołądku. Zaleca się przyjmowanie leku na czczo w celu zmniejszenia skutków ubocznych, a następnie położyć się i nie jeść przez 2 godziny.

Nie zaleca się do jednoczesnego podawania z substancji psychotropowych i obniża ciśnienie krwi, jak również w połączeniu z alkoholem. Jeśli to możliwe, należy ograniczyć czas na słońcu, eliminuje stres i zmęczenie.

Przechowywanie: Przechowywać w czystej, suchej, chroniąc przed światłem, wentylowanych, w temperaturze 15 ° C do 25 ° C i przy wilgotności względnej nie większej niż 75%?. Dozwolone opadów.

Trwałość: 2 lata.

Producent: LLC „Zioła Kaukazu Północnego”, w Rosji.

 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
 • +38 (044) 331-74-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create