Sobereх ultra (układ nerwowy)

Sobereх ultra (układ nerwowy)
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 020224
 

Charakterystyki

Formularz zwolnienia   kapsułki
Ilość w paczce, szt.   30

Opis Sobereх ultra (układ nerwowy)

SOBEREX ULTRA / Sobereks Ultra

Kompleks źródłem biologicznie aktywnych substancji pochodzenia roślinnego w celu stworzenia optymalnych warunków żywieniowych

Na funkcjonowanie układu nerwowego.

Teksty ajurwedyjskie rozważyć zdrowia psychicznego sensorycznej psychicznego, intelektualnego i duchowego samopoczucia. Choroba psychiczna powstaje głównie w wyniku niezdrowej interakcji między jednostką a otoczeniem. Reakcja ta działa w trzech głównych czynników: tymczasowy Rate (kał), inteligencja (buddhi) i narządów (indriyarta).

Zalecany dla:

 • zespół przewlekłego zmęczenia;
 • Zaburzenia snu;
 • Psychiczne i zaburzenia zachowania spowodowane używaniem alkoholu (lęk, depresja, psychoza)
 • Epizod depresyjny;
 • zaburzenia nastroju (uczuciowe);
 • Zaburzenia odpowiedzi adaptacyjnej;
 • zaburzenia lękowe (nieokreślona);
 • lęk;
 • depresja;
 • psychoza;
 • Stres.

Krótki opis ziół części:

Indian pennywort (Bacopa monnieri) - stosowany w leczeniu zaburzeń nerwowych, bóle głowy, stres psychiczny, utrata pamięci, starzenie perdchastnomu, drgawki pochodzenia nerwowego: epilepsja, zapalenie migdałków, zapalenie zatok, zapalenie zatok czołowych.

Trik indyjskich (Nardostachys jatamansi) - zawiera kristallenovuyu i dzhatamansievu angelicin kwasu, białka, skrobię, węglowodany, olejki eteryczne, związki mineralne, glikozydy, kwas oleinolovye, witaminy A, B, C, to jest używany do uspokojenia układ nerwowy, jako środek do leczenia bezsenności.

Withania (Withania somnifera) - stosowany jako środek moczopędny, polepsza procesy metaboliczne w organizmie.

Rose pani sceny (Rosa Damasceńczyk) - zawiera olejek eteryczny, tanina, gorzki i żywiczne substancje, barwnik cyjaninowy i innych związków. Efekt przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, pomaga w zapobieganiu zapalenia ran, otarć, oparzeń na skórze.

Powój (alsinoides Evolvulus) - zawiera alkaloidy (sanghapuginin). Używany do obrzęki, wodobrzusze nieorganiczna etiologii zaburzeń nastroju.

Centella asiatica (Centella asiatica) - zawiera olejek naturalnego, bogatych w mono- i seskwiterpeny, związków steroidowych. Stosowany w celu pobudzenia i wzmocnienia komórek nerwowych i komórek mózgowych. To przyczynia się do poprawy krążenia mózgowego i podaży tlenu do mózgu.

Tinospora serdtselistaya (Tinospora cordifolia) - zawiera izochinoliny alkaloidy: berberynę, yatrorizin, palmatin i aporfinovy alkaloid magnoflorin i zasady azotowe - choliny.Stosowane w przypadku kaszlu, dna moczanowa, reumatoidalne zapalenie stawów, choroby wątroby, nerek, niestrawności i wyczerpania fizycznego i psychicznego, w celu utrzymania odporności, zapobiegania i leczenia stres.

Terminalia Ardźuna (Valeriana wallichi ) - etriterpenovie zawiera saponiny, flawonoidy, fitosterole, garbniki, kwas galusowy i ellagovu ubichinon koenzymu, witaminy C i E, cynk, miedź, magnez i wapń. Ma antishemicheskoe i cardio ochronne działanie i jest stosowany w chorobie niedokrwiennej serca, niewydolności serca, przyczynia się do normalizacji rytmu serca i wzmocnienia mięśnia sercowego.

Vallichi waleriana (Valeriana wallichi) - stosowany w leczeniu bezsenności, lęku, niepokój nerwowy. Stosowany w depresji, łagodne drżenie, padaczka, zaburzenia nadpobudliwości i syndrom chronicznego zmęczenia.

Powietrze Bagno (tatarak zwyczajny) - zawiera lotny olej, glikozyd Skorin, terpenoidy, alifatyczne aldehydy, ketony, alkohole. Ma działanie przeciwzapalne, gojenie ran, działa łagodząco i uspokajająco. Wzmacnia naczynia mózgu, a tym samym poprawia pamięć, poprawia widzenie.

Każda kapsułka zawiera:

 • Indyjski wąkrota ekstrakt roślinny (Bacopa monnieri) - 120,0 mg
 • Narda Indian wyciąg z korzenia (Nardostachys jatamansi) - 120,0 g
 • Ekstrakt Withania główny (Withania somnifera) - 110,0 mg
 • Kwiat Ekstrakt DAMASCENA róż (Rosa DAMASCENA) - 100,0 mg
 • Wyciąg powój (alsinoides Evolvulus) - 75,0 mg
 • Ekstrakt Centella asiatica roślin (Centella asiatica) - 75,0 mg
 • ekstrakt z korzenia serdtselistnoy Tinospora (Tinospora cordifolia) - 50,0 mg
 • Wyciąg z kory Terminalia Arjuna (Terminalia Ardźuna) - 50,0 mg
 • Wyciąg vallichi Valeriana (Valeriana wallichi) - 50,0 mg
 • Ekstrakt kłącza tatarakowy (tatarak zwyczajny) - 50,0 mg

Nie zawierają genetycznie zmodyfikowanych organizmów i konserwantów chemicznych, wykonano na podstawie ziół leczniczych.

Odżywczego (żywności) 100 g produktu:

Białko - 8,3 g; FAT - 0,8 g; - węglowodany 44,4 g

Wartość energetyczna (kaloryczność) 100g 232 kcal.

Sposób użycia: Dorośli 1 kapsułka 1 raz dziennie na 30 minut przed posiłkiem lub na zalecenie lekarza. Nie należy przekraczać dziennej stawki. Przed użyciem, zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem.

Idiosynkrazji komponenty, ciąża, laktacja u kobiet. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie, nie powinien być stosowany jako substytut pełnej diety. Nie stosować po upływie daty ważności wydrukowanej na opakowaniu, lub z naruszeniem integralności opakowania. Suplement diety nie jest lekiem. Należy pamiętać, że wszystkie komentarze i rekomendacje są w celach informacyjnych i nie powinny być używane bez konsultacji z lekarzem lub specjalisty. Samoleczenie może być szkodliwe dla zdrowia.

Warunki przechowywania: w suchym miejscu, chroniąc przed światłem i przed dziećmi, w temperaturze od 5 ° C do 30 ° C i wilgotności względnej 80%.

Trwałość: 3 lata od daty produkcji. Numer partii i data produkcji wspomnianego pakietu.

Warunki przechowywania: suche, ciemne i zasięg dzieci w temperaturze od 5 ° C do 30 ° C i przy wilgotności względnej 80%.

Środki ostrożności: elementy indywidualna nietolerancja, ciąża, laktacja u kobiet. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie, nie powinien być stosowany jako substytut pełnej diety. Nie stosować po upływie daty ważności wydrukowanej na opakowaniu, lub z naruszeniem integralności opakowania.

Dawkowanie: dorośli: 1 kapsułka 1 raz dziennie na 30 minut przed posiłkiem lub na zalecenie lekarza. Przekraczać dziennej stawki. Przed użyciem, zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 4 tygodni. W razie potrzeby możliwe trwania. Za radą lekarza.

Producent surowców zarejestrowane w Dyrekcji Generalnej Medycznej zdrowia i rodziny, Uttarakhand, Indie. Jest on zgodny z międzynarodowymi standardami.

Kraj pochodzenia surowców w Indiach.

Producent: "Forsage Plus" Ltd., miasto Kijów, Ukraina.

Klient i właściciel marki: Amma Life Sciences Private Limited Str .. Alma-Ata, 2/1, miasto Kijów, 02090, Ukraina.

Z tym towarem również kupują

 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
 • +38 (044) 331-74-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create