Endoluten 60
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 034027
 

Charakterystyki

Formularz zwolnienia   kapsułki
Ilość w paczce, szt.   60

Opis Endoluten 60

Opis: kompleks frakcji peptydów uzyskanych z szyszynki (nasady) młodych zwierząt .

Zaleca się do kompleksowego  odzysku i regulacji funkcji neuroendokrynnych po chorobach różnego pochodzenia, w patologicznych trakcie menopauzy u pacjentów z rakiem promieniowaniem i chemioterapii, po wystawieniu na działanie wysokich czynników środowiskowych, niedożywienia, i starzenie normalizowanie poziomu wydzielania melatoniny. 

Najważniejsze cechy:

Wyodrębnione peptydy mają selektywne działanie na komórki układu neuroendokrynnego  normalizacji metabolizmu w komórkach gruczołu szyszynki  wydzielania melatoniny jest kontrolowana i metabolizmu hormonów.

W trakcie badań stwierdzono, że doskonale nadaje się do odzysku i normalizacji regulacji neuroendokrynnych chorych na raka poddawanych chemioterapii i promieniowania, a także ludzi, którzy mieli ekstremalne oddziaływanie środowiska lub wysokiej dawki promieniowania twardego. Jest to również doskonały wpływ na spowolnienie procesu starzenia się i prowadzi do normalnej produkcji melatoniny i serotoniny.

Wskazania: Suplement diety - dodatkowe źródło peptydów.

Jest zalecany do stosowania z podwyższonym ryzykiem raka, narażeniem na działanie ekstremalnych czynników środowiskowych, ciężką menopauzy, choroby układu rozrodczego w zapobieganiu przedwczesnego starzenia się.

Skład: kompleks peptydu A-8 (peptydy nasady), celuloza mikrokrystaliczna (E460, środek płynący), żelatyna (środki do kapsułkowania), laktozę (rozczynnik środka pochłaniającego wilgoć), stearynian wapnia (E470, emulgator).

Postać produktu: Kapsułki do 0,2 g w opakowaniu 60 kapsułek.

Dawkowanie i dawka: 1-2 kapsułki 1-2 razy dziennie z posiłkami. Kurs trwa 1 miesiąc. Zaleca się powtórzyć kurs w 1-3 miesięcy.

Przeciwwskazania: Składniki indywidualna nietolerancja, ciąża, laktacja.

Warunki przechowywania: suche, zabezpieczone przed bezpośrednim światłem słonecznym miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze od +2 do +25 stopni.

Producent:   "HBO LLC pod RAS" firma VITA "SM certyfikat ISO 22000: 2005 w ramach kontraktu z" Harmony „197022, St. Petersburg, Kamennoostrovsky Prospect, 37, Federacji Rosyjskiej .

 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
  • +38 (044) 331-74-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create