Ventfort 20
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 034014
 

Charakterystyki

Formularz zwolnienia   kapsułki
Ilość w paczce, szt.   20

Opis Ventfort 20

Opis: zestaw związków peptydowych pochodzących z naczyń krwionośnych u młodych zwierząt do regulacji funkcji układu sercowo-naczyniowego.

Najważniejsze cechy:  

Promuje ścian naczyniowych, został zaprojektowany, aby odzyskać cały układ krążenia, poprawia przepuszczalność naczyń krwionośnych i transport tlenu i substancji odżywczych w organizmie. Działa na różnych komórkach selektywnie przywrócenia metabolizmu syntezy, struktury komórek i białek. W rezultacie, po normalizacji leków funkcje układu naczyniowego oraz zmniejszanie objawów chorób serca i naczyń, blaszek i uniknięcia zatkania. Zgodnie z tym, poprawa krążenia krwi w całym zaczyna lepszych transportu składników odżywczych w organizmie, jest ona znacznie się poprawiła.

Wskazania: Suplement diety - dodatkowe źródło peptydów.

Zalecany do stosowania w nadciśnieniu, miażdżycy naczyń kończyn dolnych, zacierając endarteritis, żylakowatość, krwawnicowej.

Jak również kompleksowych programów w leczeniu chorób układu krążenia, choroby niedokrwiennej serca, angiopatii różnego pochodzenia.

Skład: kompleks peptydu A-3 (peptydy naczyniowe), celuloza mikrokrystaliczna (E460, środek płynący), żelatyna (środki do kapsułkowania), laktozę (rozczynnik środka pochłaniającego wilgoć), stearynian wapnia (E470, emulgator).

Postać produktu: Kapsułki do 0,2 g w opakowaniu 20 kapsułek.

Dawkowanie i dawka: 1-2 kapsułki 1-2 razy dziennie z posiłkami. Kurs trwa od 10-30 dni. Wskazane jest, aby powtórzyć kurs w 4-6 miesięcy. Przed zastosowaniem zachęca się do konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania: Składniki indywidualna nietolerancja, ciąża, laktacja.

Warunki przechowywania: suche, zabezpieczone przed bezpośrednim światłem słonecznym miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze od +2 do +25 stopni.

Producent:   "HBO LLC pod RAS" firma VITA "SM certyfikat ISO 22000: 2005 w ramach kontraktu z" Harmony „197022, St. Petersburg, Kamennoostrovsky Prospect, 37, Federacji Rosyjskiej .

 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
  • +38 (044) 331-74-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create