Srebro koloidalne

Srebro koloidalne
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 060034
 

Charakterystyki

Formularz zwolnienia   butelka
Objętość, ml   100

Opis Srebro koloidalne

Srebro koloidalne działa jako środek przeciwbakteryjny, stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie. Jeśli zwykłe antybiotyki zabija około 6 różnych rodzajów drobnoustrojów chorobotwórczych, srebro zabija ponad 650 gatunków szkodliwych bakterii i wirusów, bez powodowania skutków ubocznych. Obecność srebra pomaga przywrócić uszkodzoną tkankę, eliminację starych komórek, normalizację obecności procesów zapalnych. Przeciwbakteryjny efekt jonów srebra w 1750 razy silniejsze fenolu i 3,5 razy więcej sublimacji i nawet wybielacz. Koloidalnego srebra redukuje aktywność życia i blokuje rozprzestrzenianie się szkodliwych bakterii, wirusów i grzybów, bakteriobójcze i bakteriostatyczne działanie jest minimalna dawka jonów srebra. Jednocześnie nie powoduje śmierć bakterii, i małe cząsteczki działają jako bloker enzymy oddechowych mikroorganizmów. Koloid tworzy środowisko, w którym patogeny nie może przetrwać i rozmnażać.Ponadto, jego potencjał nie został wyczerpany i wznawia swoją działalność wielokrotnie. Żywej komórce pozostaje jednak kompletnym iw pełni wykonywać swoje funkcje.

Badania naukowe potwierdzają zdolność srebrem opierania się patogeny, szczepy, które są oporne na inne leki:

W artykule «Srebrny naprawdę może być nowa broń przeciwko superbugs: Dodanie go do antybiotyków zwiększa skuteczność przez 1000 razy», można zapoznać się z pracą korespondenta naukowego Fiona Macrae że wprowadzenie minimalnej ilości koloidu antybiotyku 1000-krotnie zwiększa skuteczność tych leków i zmniejsza prawdopodobieństwo błędów medycznych w takiej terapii.

Na właściwości tego elementu uniemożliwia rozprzestrzenianie się drobnoustrojów chorobotwórczych było znane w czasach Hipokratesa, w 400 pne. Sztaby srebra i drobne monety wynalazku lodówka jest tradycyjnie stosowana w zapobieganiu szybkiego zakwaszenia produktów poprzez zanurzenie ich w naczyniu z mlekiem. Przed rozpoczęciem stosowania antybiotyków w latach 40-tych ubiegłego wieku w praktyce medycznej jako alternatywa dla tych leków stosowanych środków opartych na srebrze.

W Stanach Zjednoczonych, obecnie 70 procent w leczeniu oparzeń stosować srebro. Mimo zakazu, nadal używać srebra jako skuteczny i niezastąpiony niż jakikolwiek środek antyseptyczny.

Jest stosowany zewnętrznie jako środek antyseptyczny do leczenia ran, mikrouszkodzeń skóry, owrzodzenia, wrzody, czyraki. Srebro koloidalne powodu ich absolutnego bezpieczeństwa jest szeroko stosowany w pediatrii, od dnia 1 życie noworodka. Nietoksyczny lek zaszczepił w oczach dziecka zaraz po urodzeniu w zapobieganiu zapalenia spojówek, w leczeniu pępka. Srebro koloidalne zabija oba patogeny i leczy zmiany zapalne utworzonych w związku z prowadzoną działalnością. Daje doskonałe rezultaty w leczeniu refluksowego zapalenia błony śluzowej żołądka, zapalenie pęcherzyka żółciowego, aftowe zapalenie jamy ustnej, choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy. Srebro jest aktywny przeciw Helicobacter pylori, które umożliwia w leczeniu przewlekłych Wrzodziejące.Tylko niszczy patogeny, srebro koloidalne utrzymuje funkcjonowanie jelit, jego zdolność do zakończenia normalne trawienie i wchłanianie składników odżywczych żywności. Stosowanie roztworów koloidalnych daje pozytywny wynik jak w przypadku leczenia ostrych infekcji jelitowych spowodowanych gnilnych mikroorganizmów i fermentacji.

Srebro koloidalne robi w organizmie następujące funkcje:

 • Ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.
 • Stężenie jonów srebra w roztworze koloidalnym skutecznie wpływają na patogennych mikroorganizmów bez wpływu na mikroflorę.
 • Redukuje toksyczne działanie substancji biologicznie czynnych i korzystnego wpływu na krwi i metabolizmu, zmniejsza zmęczenie oraz zwiększa wydajność.
 • Jest on używany do dezynfekcji wody pitnej. Woda zawierająca jony srebra szkodliwy wpływ na różne mikroorganizmy. Srebro koloidalne srebro jest w odróżnieniu od wody jest całkowicie czysty produkt. Składa się on z czystego srebra i oczyszczoną wodę. Jeśli srebro wodę można wytwarzać w laboratorium lub w domu, niezależnie od wody pobranej z różnych źródeł, koloidalnego srebra w wodzie destylowanej. Srebro koloidalne nie jest jakieś obce sztuczne zanieczyszczenia. Srebrna woda zazwyczaj zawierają różne zanieczyszczenia. Przygotowanie srebro koloidalne jest prosty i bezpieczny w użyciu. On jest nietoksyczne, efekty nie uzależnia, a boczne. 
 • Jest on stosowany zewnętrznie jako środek antyseptyczny. Traktowali rany, mikrouszkodzenia skóry, rany, stłuczenia, czyraki.

Wskazania do stosowania:

 • Ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli, tchawicy, przewlekłe zapalenie płuc.
 • Zapalenie stawów, artretyzm, reumatyzm, zapalenie kości i stawów.
 • Odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie pęcherza moczowego, zapalenie cewki moczowej, zapalenie gruczołu krokowego, zapalenie przydatków.
 • W obecności wrzodów żołądka i dwunastnicy.
 • Z zatruciem pokarmowym.
 • Zapalenie trzustki, dróg żółciowych dyskinezy.
 • Zakażenia układu rozrodczego, w tym rzeżączka i Trichomonas.
 • W celu zmniejszenia ryzyka infekcji przewodu pokarmowego.
 • Na przeziębienie.
 • Gdy niewystarczająca nadnerczy, co objawia się jako ogólne osłabienie, zmniejszenie aktywność umysłową, obniżenie ciśnienia krwi i inne.
 • W reumatoidalnym zapaleniu stawów.
 • W miażdżycy.
 • Jako środek do płukania z angina, zapalenie migdałków, zapalenie jamy ustnej, zapalenie dziąseł.
 • W leczeniu zakażonych ran, czyraki i ropnie.
 • Zewnętrzna z otwartych ran, skaleczeń, zadrapań, szwy pooperacyjne, stany zapalne, otarć i odleżyn.
 • Stosowania okładów i mycie grzybicę - zmian grzybiczych skóry i paznokci.
 • Zewnętrznie jako środek do pielęgnacji skóry po goleniu i po opalaniu.
 • Zewnętrznie na trądzik młodzieńczy, trądzik, niektóre rodzaje łuszczycy i innych chorób skóry.
 • Dbać miejsca oparzeń skóry.

środki skład: stężenie srebra - 100 mg / 1 litr kwasu cytrynowego (askorbinowy), - do 20 mg oczyszczona woda - do 100 cm 3 .

Nie zawierają genetycznie zmodyfikowanych składników, sztucznych barwników lub konserwantów.

Zastosowanie: dla dorosłych - 5 ml (łyżeczka do herbaty) rozcieńcza się w 100 ml wody. Take 1 raz dziennie podczas posiłku. Wstrząsnąć przed użyciem zawartości fiolki.

Zalecane stosowanie terminu: czas trwania odbioru 3-4 tygodni. W przyszłości użycie terminu uzgodnione z lekarzem.

Warunki przechowywania: przechowywane w suchej i chronione przed światłem i dziećmi w 4 do C 20 do około C i przy wilgotności względnej 85%. Nieznaczny osad śladu.

Trwałość: 24 miesięcy od daty produkcji.

Skład: 100 ml na ciemnym fiolki szklanej.

Producent: TOV „Nanomateriały i Technologie” Ukraina, Kijów.

TU U 15.8-35291116-013: 2011

Opracowany we współpracy z „UNESCO Institute for pierwiastków śladowych.”

Towary z rubryki - Pochodzenia mineralnego

 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
 • +38 (044) 331-74-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create