Visoluten 60
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 034008
 

Charakterystyki

Formularz zwolnienia   kapsułki
Ilość w paczce, szt.   60
Waga, g   38

Opis Visoluten 60

Opis:  kompleks frakcji polipeptydowych izolowanych z tkanki oka młodych zwierząt, które mają selektywne działanie na komórki o różnych tkankach oka, i normalizacji metabolizmu w nim.

Najważniejsze cechy:  

Przyczynić się do kompleksowej renowacji widzenia w chorobach różnego pochodzenia, w tym chorób degeneracyjnych siatkówki, pourazowego dystrofię rogówki, profilaktykę zmęczenie i podrażnienie oczu podczas długotrwałego używania z komputerem i działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych, w tym produkcji, przy nazwach wiekowych optymalizacja funkcji oka.

Ma selektywne działanie na komórki siatkówki, mięśnia rzęskowego i spojówki, normalizowanie swoją funkcję i metabolizm, reguluje funkcję analizatora wzrokowego.

Wskazania:  Suplement diety - dodatkowe źródło peptydów.

Do normalizacji funkcji analizatora wzrokowego i usunąć skurcz zakwaterowania. 
W początkowym stadium jaskry i zaćma, angiopatia siatkówki z cukrzycy i nadciśnienia, zwyrodnienie i odwarstwienia siatkówki, zaniku nerwu wzrokowego.

Skład:  peptydów kompleksu A-11 (peptydy tkanki oczu), celuloza mikrokrystaliczna (E460, środek płynący), żelatyna (środki do kapsułkowania), laktozę (rozczynnik środka pochłaniającego wilgoć), stearynian wapnia (E470, emulgator).

Postać produktu:  Kapsułki do 0,2 g w opakowaniu 60 kapsułek.

Dawkowanie i dawka:  1-2 kapsułki 1-2 razy dziennie z posiłkami. Kurs trwa od 10-30 dni. Wskazane jest, aby powtórzyć kurs w 4-6 miesięcy. Przed zastosowaniem zachęca się do konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania:  Składniki indywidualna nietolerancja, ciąża, laktacja.

Warunki przechowywania:  suche, zabezpieczone przed bezpośrednim światłem słonecznym miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze od +2 do +25 stopni.

Producent:   "HBO LLC pod RAS" firma VITA "SM certyfikat ISO 22000: 2005 w ramach kontraktu z" Harmony „197022, St. Petersburg, Kamennoostrovsky Prospect, 37, Federacji Rosyjskiej .

Z tym towarem również kupują

Towary z rubryki - Pochodzenia zwierzęcego

 
 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
  • +38 (044) 331-74-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create