Libidon 60
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 034009
 

Charakterystyki

Formularz zwolnienia   kapsułki
Ilość w paczce, szt.   60
Waga, g   38

Opis Libidon 60

Opis: kompleks frakcji peptydów uzyskanych z prostaty młodych zwierząt, które mają selektywne działanie na komórki tkanek gruczołu krokowego i normalizacji metabolizmu w komórkach raka prostaty.

Najważniejsze cechy:  

Przyczynić się do kompleksowego przywrócenia funkcji gruczołu krokowego w obecności chorób różnego pochodzenia, w tym w ludzi starszych grupach wiekowych w celu utrzymania funkcji układu rozrodczego. Jest ona skuteczna w leczeniu w celu leczenia BPH, zaburzeniami erekcji, niepłodności męskiej.

Opracowany przez Instytut Petersburgu Bio-regulacji i Gerontologii, opatentowanej technologii Havinson WH

Wskazania: Suplement diety - dodatkowe źródło peptydów.

Zalecany jest w stanach chronicznego zapalenia prostaty, gruczolak gruczołu krokowego, zaburzenia erekcji, zmniejszenie jakości w przypadku ejakulatu, do zwiększenia libido, do leczenia niepłodności.

Skład: peptyd złożonych A-16 (peptydy prostaty), celuloza mikrokrystaliczna (E460, środek płynący), żelatyna (środki do kapsułkowania), laktozę (rozczynnik środka pochłaniającego wilgoć), stearynian wapnia (E470, emulgator).

Postać produktu: Kapsułki do 0,2 g w opakowaniu 60 kapsułek.

Dawkowanie i dawka: 1-2 kapsułki 1-2 razy dziennie z posiłkami. Kurs trwa od 10-30 dni. Wskazane jest, aby powtórzyć kurs w 4-6 miesięcy. Przed zastosowaniem zachęca się do konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania: Składniki indywidualna nietolerancja, ciąża, laktacja.

Warunki przechowywania: suche, zabezpieczone przed bezpośrednim światłem słonecznym miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze od +2 do +25 stopni.

Producent:   "HBO LLC pod RAS" firma VITA "SM certyfikat ISO 22000: 2005 w ramach kontraktu z" Harmony „197022, St. Petersburg, Kamennoostrovsky Prospect, 37, Federacji Rosyjskiej .

Towary z rubryki - Pochodzenia zwierzęcego

 
 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
  • +38 (044) 331-74-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create