Sigumir 20
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 034011
 

Charakterystyki

Formularz zwolnienia   kapsułki
Ilość w paczce, szt.   20
Waga, g   18

Opis Sigumir 20

Opis: zestaw związków peptydowych pochodzących z chrząstki i kości, tkanek młodych zwierząt. Mają selektywne działanie na różne komórki chrząstki i tkanki kostnej, normalizuje przemianę materii w komórkach i regulowanie funkcji stawów i kręgosłupa.

Najważniejsze cechy:  

Skuteczne kompleksowej odzyskiwania funkcji po choroby układu mięśniowo-szkieletowego o różnym pochodzeniu, w patologicznych warunkach prowadzących do zaburzeń funkcji tkanki chrzęstnej i kości, kiedy narażone na ekstremalne czynniki środowiskowe, niedożywienie, jak również związanych z wiekiem zmian w organizmie.

Wskazania: Suplement diety - dodatkowe źródło peptydów.

Zalecane do stosowania w chorobach stawów i zapalenia stawów, reumatoidalnego zapalenia stawów, osteoporozy, osteochondroza dna.

Skład: kompleks peptydu A-4 (peptydy chrząstki), celuloza mikrokrystaliczna (E460, środek płynący), żelatyna (środki do kapsułkowania), laktozę (rozczynnik środka pochłaniającego wilgoć), stearynian wapnia (E470, emulgator).

Postać produktu: Kapsułki do 0,2 g w opakowaniu 20 kapsułek.

Dawkowanie i dawka: 1-2 kapsułki 1-2 razy dziennie z posiłkami. Kurs trwa od 10-30 dni. Wskazane jest, aby powtórzyć kurs w 4-6 miesięcy. Przed zastosowaniem zachęca się do konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania: Składniki indywidualna nietolerancja, ciąża, laktacja.

Warunki przechowywania: suche, zabezpieczone przed bezpośrednim światłem słonecznym miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze od +2 do +25 stopni.

Producent:   "HBO LLC pod RAS" firma VITA "SM certyfikat ISO 22000: 2005 w ramach kontraktu z" Harmony „197022, St. Petersburg, Kamennoostrovsky Prospect, 37, Federacji Rosyjskiej .

 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
  • +38 (044) 331-74-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create