Mukuna
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 020253
 

Charakterystyki

Formularz zwolnienia   kapsułki
Ilość w paczce, szt.   60

Opis Mukuna

Opis: aksamit fasola (pruriens Mukuna) rośnie w Azji Południowo-Wschodniej, w tym Tajlandii. Jest on powszechnie stosowany w tradycyjnej medycynie Chin i Indii. To jest owoc rośliny są coraz częściej stosowane.

Biologicznie aktywny składnikiem rośliny jest aminokwas L-dopy, która znajduje się w środku 20 wieku zrewolucjonizowały leczenia choroby Parkinsona. Z pomocą L-DOPA szwedzki farmakolog Arvid Carlsson był w stanie częściowo powstrzymać ten proces i złagodzić niektóre objawy u pacjentów. Jego prace w tym badaniu były później nagrodzony Nagroda Nobla w dziedzinie fizjologii lub medycyny.

Aminokwas L-DOPA jest jeszcze wskazane w leczeniu zaburzeń związanych ze starzeniem układu mięśniowo-szkieletowego.

Obecnie Mukuna ekstrakty fasoli i używane jako pozytywny czynnik anaboliczny. Obejmują one składu różnych suplementów sportowych do szybkiego przejęcia najlepszej formie fizycznej.

Najważniejsze cechy:

 • Normalizacja snu i rytmów biologicznych.
 • Całkowity wzrost potencjału energetycznego organizmu.
 • Jest to naturalne źródła substancji L-DOPA, która jest głównym składnikiem w leczeniu przewlekłych chorób neurologicznych. Co to jest o wiele bardziej skuteczne w porównaniu z syntetycznych źródeł substancji.
 • Naturalny środek anaboliczny spowodowane obecnością aminokwasów L-Dopa w regulacji hormonu wzrostu w obecności aktywności fizycznej. To nie prowadzi do rozwoju tych rodzajów działalności w przypadku braku hormonów.
 • Substancje czynne tego hormonów roślinnych stwarza sprzyjające tworzeniu masy mięśniowej, zmniejszonej masy poprzez zmniejszenie tkanki tłuszczowej.
 • Poprawa funkcji seksualnych i zwiększenie aktywności seksualnej przez normalizację procesów emocjonalnych i fizjologicznych.

Wskazania do stosowania:

 • Naruszenie układu mięśniowo-szkieletowego.
 • Aby aktywować metabolizm podczas treningu fizycznego.
 • Zaleca się jako biologiczny systemy dodatków w leczeniu choroby Parkinsona.
 • zaburzenia snu.
 • W celu poprawy funkcji seksualnych u mężczyzn i kobiet, zwiększenie aktywności seksualnej.

Skład: Proszek roślin fasoli aksamitnej (świerzbiec właściwy).

Produkt: 60 kapsułek.

Podawanie i dawkowanie: dorośli, niezależnie od posiłku 2 kapsułki 2 razy dziennie. Zalecany okres obowiązywania od 14 do 30 dni. Lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Przeciwwskazania: nietolerancja indywidualna, laktacja u kobiet. Stan odwodnienia. Toksycznych działań ubocznych, nie zostały zidentyfikowane. Przed użyciem zaleca się konsultację z lekarzem.

Warunki przechowywania: ? Przechowywane w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze 4 ° C do 25 ° C Okres przechowywania 18 miesięcy. Nie należy stosować leku po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu.

Producent: Charków, Ukraina. FOP Breslavskiy VO

TU U 10.8-277151791-001: 2018

Z tym towarem również kupują

 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
 • +38 (044) 331-74-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create