Lek ziołowy Gokshura (układ moczowo-płciowy)

Lek ziołowy Gokshura (układ moczowo-płciowy)
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 020260
 

Charakterystyki

Formularz zwolnienia   kapsułki
Ilość w paczce, szt.   60

Opis Lek ziołowy Gokshura (układ moczowo-płciowy)

Gokshura

Opis: Gokshura (Tribulus terrestis) - jeden z najsilniejszych i najbardziej wydajnych zakładów w Ajurwedy. Najbardziej znanym zastosowanie gokshury - jako środek zapobiegający powstawaniu kamienia w nerkach i ma korzystny efekt terapeutyczny układu moczowo-płciowego.

W gokshure znaleziono substancji mających selektywne działanie przeciwzapalne i bakteriostatyczne w obszarze układu moczowo-płciowego. Normalizuje ziarno syntezy i lepkość. Zwiększa potencję. Zapobiega rozwoju przewlekłego zapalenia prostaty i łagodnego przerostu gruczołu krokowego.

Najważniejsze cechy:

Sprzyja rozpuszczaniu kamienie pęcherza moczowego i moczowodów, że jest skuteczna w różnych chorobach dróg moczowych i układu rozrodczego, ochłodzić i kojące błony śluzowej dróg oddechowych. Dobry moczopędny.

Ponadto, ma ona ogólną działanie przeciwzapalne. Zatrzymuje krwawienie, funkcji nerek wzrasta równocześnie doprowadzania i ich zestalania się odmładzający tonik nerki.

We wszystkich przypadkach, powiększenie prostaty jest najbardziej skuteczne, zwłaszcza w połączeniu z Ashwagandha. W bulionie mleka ma silne działanie afroditicheskoe. W równych ilościach suchego imbiru łagodzi ból pleców i ból neurogenny. EQUAL ashwagandha ilości proszku (3 g, 2 razy hołd) działa jako silny stymulujące tonikiem. W oleju dobrze pomaga przy wypadaniu włosów i przedwczesnego łysienia.

Roślina jest bogaty w sole kwasu krzemowego, co zapobiega tworzeniu się kamieni nerkowych. Zwiększa to siłę i zapobiega rozwoju przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego i łagodnego przerostu gruczołu krokowego. Używany w zgrupowaniu wraz diuretykami punarnavoy.

Gokshura - ujednolicenie komponent dla większości opłat ziołowych nerek Sattvic charakter i daje jasność umysłu, ma uspokajający wpływ na układ nerwowy.

Wskazania do stosowania:

 • Bolesne oddawanie moczu (bolesne, utrudnione oddawanie moczu)
 • kamica nerkowa
 • Wykrywanie w moczu różnych soli i kryształów
 • Chroniczne i nawracające infekcje układu moczowego
 • czynność nerek
 • Krwiomocz - krwi w moczu
 • artretyzm
 • astma oskrzelowa
 • bielactwo
 • zapalenie nerwu

Skład:  Proszek roślin Gokshury (Tribulus terrestis) 500 mg.

Produkt: 60 kapsułek.

Dawki i sposoby podawania: do 1 kapsułka 2 razy dziennie z wodą. Czas trwania kursu zależy od lekarza.

Przeciwwskazania: Gokshura nie ma skutków ubocznych większości leków moczopędnych, niektóre właściwości leku są podobne do marshmallow. Idiosyncrasy, laktacja u kobiet. Stan odwodnienia. Toksycznych działań ubocznych, nie zostały zidentyfikowane.

Warunki przechowywania: przechowywane w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze od 0 do 30 ° C Okres przechowywania 3 lat. Nie należy stosować leku po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu.

Producent:   GOODCARE PHARMA PVT. LTD., Indie (India).
 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
 • +38 (044) 331-74-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create