Grzyb Smardz w karsułkach

Grzyb Smardz w karsułkach
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 014018
 
 

Opis Grzyb Smardz w karsułkach

Producent: Ukraina, "Fungodoktor"
Typ preparatu: kapsułki
Choroba: Okulistyka

   Lek jest przygotowany na bazie grzyba Smardz ( Morel ) z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, aby zapisać wszystkie właściwości biologicznie czynnych surowców.
 
     Opis:
   Smardz jadalny, smardz zwyczajny (Morchella esculenta (L.) Pers.) – gatunek grzybów należący do rodzyny smardzowatych  (Morchellaceae). Głowka grzyba wysokości 3–10 cm i 3–7 cm średnicy, barwy beżowej lub ochrowej (czasami szara lub prawie czarna), o owalnym lub stożkowatym pokroju (pusta w środku), przyrośnięta do trzonu, z nieregularnymi alweolami (wnękami) na powierzchni, między którymi żeberka ułożone są w sposób niewyróżniający żadnego kierunku.
Trzon długości 2–6 cm i 2–4 cm średnicy. Barwy kremowej, żółtej lub białawy, pusty w środku, o powierzchni chropowatej lub ziarnistej.
    Rozwija się w lasach liściastych i mieszanych, także na  łąkach i łęgach i , często pod jesionami , czasami na wysypiskach porośniętych zielenią, na nawożonych glebach. W Europie owocniki wytwarza w kwietniu i maju.
 Smardz do przywracania wzroku:
Naukowcy odkryli, że substancja grzyba Smardz nie tylko wzmacnia mięśnie oka, ale również substancja, która bezpośrednio współpracuje z soczewką oka. Nie prowadzi do zmętnienia soczewki. W ten sposób zapobiega powstawaniu zaćmy (choroba oczy, prowadząca do zmętnienia soczewki. Jest jedną z przyczyn  ślepoty).
    Pierwsze eksperymenty z Smardze zostali zatrudnieni w Czechosłowacji w latach 50-tych. Teraz możemy mówić o skuteczności tego leku w ciągu dwóch lat: 60% pacjentów wzroku poprawiła się o 20-30% mniejsze ryzyko wystąpienia zaćmy o 80%.
 Jedynym minusem tego nowego leku — osoba musi używać go długo (co najmniej sześć miesięcy - rok), a niepożądane w tym czasie antybiotyków tetracykliny.
 Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na składniki leku.
                                                              Zapytaj o Towar
                          +38 (050) 331 74 44, +38 (097) 231 74 44 albo fungo09@mail.ru
 

 
 

Kontakty

Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie
(główne biuro)

03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
  • +38 (044) 331-74-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create